چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۲۳:۳۱
مرگ طبیعی یا ترور بیولوژیک سلحشور

سوال این است آیا فرج الله سلحشور به مرگ طبیعی از دنیا رفت و یا انکه آن تهدید ها عملی شد تا فرج الله سلحشور شهیدی باشد در عرصه هنر آرمانی و جهادی ؟ عبد الصالح شمس اللهی/ جریان صهیونیستی اگر نتواند با تطمیع کسی را به خدمت بگیرد و یا لا اقل متقاعد به […]

سوال این است آیا فرج الله سلحشور به مرگ طبیعی از دنیا رفت و یا انکه آن تهدید ها عملی شد تا فرج الله سلحشور شهیدی باشد در عرصه هنر آرمانی و جهادی ؟

عبد الصالح شمس اللهی/ جریان صهیونیستی اگر نتواند با تطمیع کسی را به خدمت بگیرد و یا لا اقل متقاعد به سکوت کند او را از سر راه برمیدارد و اگر برداشتن او به شیوه های خشن هزینه بر باشد تلاش میکند که او را به صورت خاموش و کاملا بی سرو صدا حذف کند.ثقفغت

شیوه ترور خاموش یا همان بیو تروریسم از شیوه هاییست که امروزه به خاطر کم هزینه بودن و نیز ایجاد نکردن موج نفرت از دولتها و جریانهای تروریست مورد توجه ویژه دستگاه های امنیتی و جوخه های ترور قرار گرفته است در این شیوه با انتشار عمدی ویروس و یا میکروبی مهلک فرد و یا گروهی را بدون جنجال و به دور از هیاهو از پا در می آورند تا مسیر برای ادامه فعالیت جریانی آنها باز باشد. در قدیم این کارها با خوراندن زهر و یا ریختن سم در آب شهر انجام میشد که اسلام به شدت با آن مخالفت کرده و در ابواب فقهی حکم به حرمت این شیوه ولو در خصوص کفار داده شده.

صهیونیست ها و یهودیان از جمله گروه هایی هستند که چه در پیشینیه خود و چه در روزگار جدید ترور بیولوژیکی را جزء برنامه های خود داشته و دارند تا آنجا که رژیم صهیونیستی برای این شیوه ترور آزمایشگاه ها و لابراتوارهای میکروبی مخصوص ایجاد کرده است که یکی از مهمترین و اصلی ترین آنها مؤسسه بیولوژیک رژیم صهیونیستی است که در شهر «ریشون لیژن» جنوب شرق تل آویو واقع شده است و از مخفیانه ترین تأسیسات امنیتی اسرائیل به شمار میرود؛ البته این مساله رخداد تازه ای نیست و این رژیم از سالها پیش به دنبال چنین برنامه ای بوده است. گفته می شود که “دیوید بن گورین ” نخست وزیر اول رژیم صهیونیستی بنا بر پیشنهاد شماری از دانشمندان یهود و طی سالهای ۱۹۴۸ تا ۱۹۶۳ دستور تأسیس این مؤسسه بیولوژیکی را داد، به استثنای فاصله زمانی ۱۹۵۳- ۱۹۵۵ که “موشیه شاریت ” نخست وزیری اسرائیل را بر عهده داشت، بن گورین مسئول مستقیم این مؤسسه بیولوژیک.

از فعالیتهای این گروه میتوان اشاره به ترور خاموش شخصیتهایی کرد که یا مخالف جریان صهیونیزم بوده اند و یا تاریخ مصرفشان برای جریان صهیونیستی تمام شده بود و به نوعی مانعی بر سر راه این گروه به حساب می آمدند .

از جمله شخصیتهایی که شواهد بر ترور بیولوژیک آنها توسط رژیم صهیونیستی خبر میدهد میتوان به مواردی اشاره کرد :

یاسر عرفات : یاسر عرفات که در ابتدا از مبارزین و پایه گذاران جنبش آزادیخواه فتح بود در یک دوره به علت خستگی از مبارزه رو به سازش آورد اما پس از مدتی شخصیتی که بن اولیه اش بر پایه مبارزه پایه گذاری شده بود دیگر حتی به درد سازش هم نمیخورد و باید کسی بر سر کار می آمد که به صورت کامل جریان یهودی را بپپذیرد لذا جوخه های ترور بیولوژیک رژیم صهیونیستی فعال شد تا با مواد رادیو اکتیویته این مبارز به سازش رسیده را در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۰۴ از پای دربیاورد.

سید عبد العزیز حکیم: جانشین سید محمد باقر حکیم رئیس مجلس اعلای عراق بود که به روند دیپلماتیک اعتقاد ویژه ای داشت و به همین علت دست به تحرکات دیپلماتیک گسترده ای زد و در سفر به امریکا با بوش دیدار نمود و سپس به اردن رفت و در آنجا مسموم و به سرطان مبتلا شد و اندکی بعد در ۲۶ اوت ۲۰۰۹ در تهران دار فانی را وداع گفت.

هگو چاوز : چرک کهنه کار امریکای جنوبی که مبارزاتش باعث شده بود تا امریکا خطر استقلال ملتها را در کنار گوش خود احساس کند به صورت ناگهانی دچار سرطان شد و تلاش پزشکان کمکی برای درمان او نکرد و این همپیمان جمهوری اسلامی ایران خیلی زود تر از آنچه که گمان میشد در تاریخ ۵ مارس ۲۰۱۳ از پای در آمد.

اما اسرار این ترور های خاموش معمولا سالها بعد فاش میشود و دستهای پنهان بر ملا میشود.

آیا سلحشور نیز؟؟

اخیرا کار گردان متعهد و انقلابی کشورمان فرج الله سلحشور دار فانی را وداع گفت. وی که قرار بود پروژه موسی را که به گفته خود او یک پروژه ضد صهیونیستی است را به روی پرده نمایش ببرد در آغازین روزهایی که صحبت از ساخت این پروزه عظیم به میان آمده بود در مکالمه ای تلفنی با نگارنده متن از تهدیدهایی سخن گفت که به خاطر فیلم موسی پیامبر متوجه او شده بود. در آن مصاحبه از فرج الله سلحشور در باره روند اجرایی و میزان پیشرفت موسی سوال شد که ایشان فرمودند:

“خواهش میکنم فعلا روی پپروژه موسی مانور خبری ندهید چرا که صهیونیستها حساس میشوند و مانع انجام کار خواهند شد و تا کنون چندین بار نیز مرا تهدید کرده اند.”

حال سوال این است آیا فرج الله سلحشور به مرگ طبیعی از دنیا رفت و یا انکه آن تهدید ها عملی شد تا فرج الله سلحشور شهیدی باشد در عرصه هنر آرمانی و جهادی ؟

آخرين اخبار